Tots els partits i tots els candidats del Baix Penedès

Aquí podeu consultar tots els partits així com la composició de les llistes de tots els municipis del Baix Penedès

0
1214
Imatge de recurs de les eleccions municipals. Foto: Cedida

ALBINYANA

CIUTADANS -– PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
1. Óscar Malta Almeida
2. Joel Ruiz Roldán
3. Daniel Aragües Ruiz
4. Juan Miguel Gómez Soler
5. Linda Karolina Correa Home
6. Juan Carlos Ramírez Palacios
7. María Luisa Figueroa García
8. Yolanda Hortal Blanes
9. Montserrat Roldán Olid
10. Elisabeth Serrano Arjona
11. María Emilia Almeida De Morais

CONVIVENCIA
1. Quim Nin Borredá
2. Francisco Cohard Ordoñez
3. Marifé Merchán Bordallo
4. Christian Maya Gil
5. Vanessa Conejo Tejada
6. Rosa Ribas Riambau
7. Josep Anton Carreras Virgili
8. Carolina Del Hoyo Sánchez
9. Jordi Marrasé Mañe
10. Neus Isidro Gómez
11. Montserrat Gutierrez Barragués
Suplentes:
1. Francesc Penas Hidalgo
2. Anna María Juncosa Acero
3. José Sepulveda Guzmán
4. Pili Torralba Peña
5. Juan Mellado Requena
6. María Robles Espinosa
7. Martí Sánchez Pons
8. María Mercé Puertas Cañete
9. Francisco Javier Beltrán Delgado
10. Josep Palau Vila

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS
1. María Jesús Sequera García
2. Jose Manuel Godoy Giménez
3. Francisco Gutierrez Durán
4. Manuela Coba Garrido
5. Mireia Batalla Cruz
6. Jose Enrique Muñoz Barbero
7. Jose Antonio Benitez Iglesias
8. Francisco Calvo Giménez
9. Sonia García Sánchez
10. Susana Gómez Nuñez
11. Cristian Carrizo Rodríguez
Suplentes:
1. Jesús Salgado Bahamonde
2. Rosa Martos Almecija
3. Julia Ramos Cuevas
4. Rosa Gutierrez Gómez
5. Jorge Juarez del Campo
6. Luis Taylor Bellmunt

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Eduard Cervera i Hidalgo
2. Sonia Arrans i Ruiz
3. Ana Isabel Revés i Gestí
4. Aureli Batet Nin
5. María Marta Grande i Trillo
6. Bertomeu Mellado Cañellas
7. Josep Bahima Anguera
8. Jordi Monfort Borrás
9. Joan Padilla Henarejos
10. Alba Vinyes Lasso
11. Antonio Cervantes López
Suplentes:
1. Andoni Mendizabal Zalacaín
2. María Jacinta (Cinta) Pérez Retamal

PARTIDO POPULAR
1. José Lozano Rueda
2. Julia Arnau Massot
3. Miguel Antonio Granado Lozano
4. Paloma de Celis Folgado
5. Manuela Lozano Rueda
6. Jose Lisón Herrero
7. María Elena Ana Santos López
8. María Dolores Pascual Tosquella
9. Ignacio Gamero Álvarez
10. María Lourdes Gibert López
11. Manuel Sordo Ruiz

BANYERES DEL PENEDÈS

BNY – UN NOU BANYERES
1. Amadeu Benach i Miquel
2. Anna Jané Caralt
3. Joan Roig i Soria
4. Alberto Romero Bailón
5. Ester Sanahuja Guasch
6. Antonio Vives Martí
7. Ana María Rodríguez Iglesias
8. Sonia Morodo Fernández
9. Jordi García Poyo
10. Eduardo Vidal Mata
11. Ida Pilar Josefa Berdusán i Farré
Suplentes:
1. Jennifer Batet Navarro
2. Miguel Martí Segura
3. Iris Navarro Jané
4. Tomás Miquel Navarro
5. Carlos Ferras Roda
6. Angels Mallofre Mata
7. Mario Madrid Ros
8. Ester Jane Núñez
9. Mario Matarranz López
10. Yoseba Gutierrez De Andrés

PARTIT DELS SOCIALISTES – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Ana Dolores Ordoñez Rivero
2. Francisco Rocha Hernández
3. Luis Enrique Rodríguez Rivas
4. Gabriel Curieses Esteban
5. Miriam Vega Molero
6. Julio Rafael Pereira Ferro
7. Carolina Rodríguez González
8. Oriol Ruiz Ordoñez
9. Marta Menéndez Rodríguez
10. Irene Díaz Fernández
11. David Serret Marín
Suplentes:
1. Manuel Ángel Iglesias Rodríguez
2. Óscar Peña Contreras
3. María Luisa Fernández Carral
4. Pere Sorigue Ventosa
5. Noelia Segura Espigares
6. Ismael Rodríguez López
7. Alba Díaz Fernández
8. Juan Carmona Vázquez
9. Avelino Menéndez Suarez

JUNTS PER BANYERES DEL PENEDÉS
1. Jordi Guasch Bea
2. Elisabet Figueras Tuset
3. Maria del Mar Torne Colom
4. Roger Inglada Martí
5. Santiago Antonio Calero Martínez
6. Isabel Xicola Calvo
7. Borja Arranz Ruiz
8. Damia Vallvé Palmés
9. Cristina Isabel Wyttenbach Pérez
10. Silvia Álvarez Pérez
11. Carlos González Escuer
Suplentes:
1. Marcio Keidi Nishihara Mendes
2. Joana Josepa Fernández Coll
3. Joan Urgell Ventosa

BANYERES EN COMÚ VERDS – EN COMÚ GUANYEM
1. Marc Majem Bofill
2. Ángela Hitos Murillo
3. Lluis Inglada Jane
4. Ana maria Ventosinos Armengol
5. Juan Manuel Expósito Ruiz
6. Cristina Capelles Herms
7. August daroca Cheesman
8. Jessica Gavilan Centelles
9. Carlos Ferras Morgades
10. Marina Sanahuja Ramírez
11. Judit Fortuny Inglada

PARTIDO POPULAR
1. Marta Casado Gracia
2. Cristobal Sánchez Soriano
3. Claudia Malta Corpas
4. Antonio Chinchón Zuriguel
5. María Pilar Iglesias Mediavilla
6. Antonio Jiménez Lorente
7. Teresa Álvarez Tamayo
8. Jesús Escobar Nogales
9. Julia Santiago Morales
10. Alfonso Márquez Martín
11. Juan José García Lechuga

BELLVEI

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Nuria Güell del Campo
2. Carmen Cansino López
3. Xavier Llado Montoliu
4. Jose María Mañe Clave
5. Sonia Esquinas Cuenca
6. Jose Luis Fernández García
7. Jose Miravent Brune
8. María Inmaculada López Valero
9. David Guillén Villalba
10. Paola Manriquez Saavedra
11. Ángel Martínez Molina
Suplentes:
1. Alberto Rius Guasch

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
1. Enrique Chicano Pérez
2. Sergio Valderas Cortes
3. Estefanía Bailón García
4. Ruben Ruiz Cansino
5. Julia Sánchez Sánchez
6. Sonia García Huertas
7. Isidro Prim Sánchez
8. Carmen Bueno Mellina
9. Yolanda Forns Castells
10. Jose Antonio Bordás Fernández
11. Raúl García García
Suplentes:
1. Eva Torres Postigo
2. Olaya Hernández Gernández
3. Félix Ángel Izquierdo Fernández
4. Sonia Morales Dugo
5. Ángel Moreno Sánchez

+ BELLVEI
1. Gerard Colet Mañe
2. Josep Carles Galofre Recasens
3. Mercedes Martín Navarro
4. Carolina Granado Pleguezuelos
5. Eva María Gómez López
6. Iban Badillo Herrera
7. Albert Morgades Miravent
8. Alberto Valencia Mota
9. Alba Pulgarín Martín
10. Rafael Díaz Gómez
11. Felix Sans Mañé

ACTIVEM BELLVEI JUNTS
1. Ingrid Salas Batet
2. José Agustín Huerta Rodrigo
3. Ángeles Grande Robledillo
4. María del Rocío Humanes Aguilera
5. Ubaldo Frias Correa
6. Agustín Quintana González
7. Roser Hernández Escuer
8. David Carrobe Laso
9. María Pilar Blanco Maciñeiras
10. Jaume Vidal Cansino
11. ÁNgel Robledillo Cansino
Suplentes:
1. Marc Durán Codina
2. Elena Marín García
3. Antonio Cansino Ronda
4. Alex Parrilla Sánchez
5. David Zaragoza Fernández
6. Iván Arroyo Valero
7. Sergi Orti Blasco
8. Ángel Manuel González García
9. Pau Urgell Rius
10. Valentín González García

BISBAL DEL PENEDÈS

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Silvia Monfort Costa
2. Mónica Pérez i Garrido
3. Pilar Verdún i Vives
4. Ricard de la Ossa i Honrubia
5. Daniel Alonso Molina
6. Juan José Madrid i Belloso
7. Eva Navarro Bargans
8. Asunción Justé i Marín
9. Josep Antoni Bundo Farrais
10. Andrés Giordana i Frenkel
11. Manuel González i Cabrero
Suplentes:
1. María del Carmen Guasch Navarro
2. Juan Francisco García Gonzales
3. Noelia Borrallo Pascual

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS
1. Daniel Caballero Castaño
2. Jose María Cuadros Sánchez
3. Montserrat Carrillo Gil
4. Montserrat Morcillo Blanes
5. Isabel del Carmen Martínez Martínez
6. Pedro González Jiménez
7. Liana Sanjuan Rodríguez
8. Mateo García Sánchez
9. Carmen García Leiva
10. Juan José Mármol Guerrero
11. Jonathan González Marchal
Suplentes:
1. Jose Manuel Espada Castellet
2. Orosia Florentina Subias González
3. Francisca Caballero Castaño

ARA LA BISBAL DEL PENEDÉS
1. Margarita Antolín Manso
2. Jose Antonio Valverde Pérez
3. Carmen Pascual Montserrat
4. Daniel Díaz Moya
5. Raúl Cortés Vico
6. María Teresa López Elvira
7. Marcos Llagüerri Pubill
8. María Ángeles Alonso Miras
9. Marta Aznar Caballero
10. Jose Saez Cruz
11. Pedro Moreno Hermida
12. Yolanda Almarcha Cabanillas
13. Sebastián Villalonga Tortajada
14. Francisco Navarro Gelabert
15. Inés del Rosario Díaz Durán
16. Tamara Vargas Tello
17. Jesús Miguel Navarro Castillo

FIC (FEDERACIÓ D´INDEPENDENTS DE CATALUNYA)
1. Xavier Faura Burgos
2. María Roser Vidal Cañellas
3. Christian Riverola Romero
4. Sandra Turdiu Barberá
5. María Rosa Mancera Hernández
6. Cristina García Ruiz
7. Claudia Illescas Cuenca
8. José Galofré Vallés
9. Pedro Manuel batet García
10. Pere Guasch Papiol
11. Eva Salvany Pérez

COMPROMÍS AMB LA BISBAL
1. Agnés Ferrer Cañellas
2. Judith Vidal Vilella
3. Leonor Uceda Martín
4. Feliu Gil Esteve
5. Félix Villazán Ruiz
6. Francisca Cepas García
7. Joan Banach Martorell
8. Joan Marc Broto del Baño
9. Esther Ruiz Rimbau
10. Otger Guasch Vives
11. Ferrán Junqué Turdiu
Suplentes:
1. Jordi Ferrán Martínez
2. Ester Cassá Puig
3. Marta Coleto Amador
4. Pere Saumoy Bundó
5. Maria Rosa Aroca Pérez
6. Fernando María García Escobar
7. Maria Luisa Ariño Gutierrez
8. Salvador Arbonés Polo
9. Juana Calvet Hernández
10. Jacinto Rafóls Pous

BONASTRE

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Nuria Piñas Olivella
2. Enric Sanabre Recasens
3. Marta Jané Gómez
4. Aleix Llagostera Costa
5. Nuria Pons Cañas
6. Josep Manuel Vidal Zambrano
7. Josefa Castellanos Minguillon
Suplentes:
1. Samanta Rojo Flores

BONASTRE– CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. David Pulido González
2. Juan Salvador Terribas Pérez
3. Montserrat Brau Bolinaga
4. Marina Dolores Lleixa Valenciano
5. Carlos Prats Suñen
6. Joan Terribas Meseguer
Suplentes:
1. Miguel Pérez Chaves

SOM BONASTRE
1. Ester Bartra Urpí
2. Manel Guerrero Sastre
3. Maria Dels Angels Dias Rigol
4. Jaume Fortuny Lahoz
5. Nuria Sanabre Guiu
6. Joan Seix Salvat
7. Eduard Pié Palomar
Suplentes:
1. Laura Colet García
2. Jordi Romero Sánchez
3. Beatriz Poyatos Cerro
4. Francisco Gaspar Carbonell

CALAFELL

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Carles Martín i García
2. María Elena Zapater i Roig
3. Óscar Albaiceta i Albi
4. Cristina Megias i Amadó
5. Joan Rovira i Mañe
6. Mónica Casanova i Cachinero
7. Francesc Armengou i Goma
8. María Carmen Moreno i Arroyo
9. Joan Mas i Romeu
10. Eva Morales i Pereita
11. Jordi Casellas i Rosas
12. Roser Pascual i Serra
13. David González i Mansilla
14. Rosa Antonieta Toscano Duman
15. David Invernon i Pérez
16. Raquel Piqué i Badia
17. Manuel Rodríguez i Flores
18. Anna Catalá i Sala
19. Joaquim Pibernat i Avellaneda
20. Meritxell Jornet Ortoll
21. Joan Soler i Guasch

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS
1. Ramón Ferre Sole
2. María Elena Rubio Pérez
3. Miguel Ángel Perín Tienda
4. María Luisa Lastra Flores
5. Francisco Javier Estepa Ocaña
6. Aron Marcos Fernández
7. Mónica Trepat Saura
8. Julia Fernández Lorente
9. Arturo Peña Coca
10. Esther Saez Perea
11. Emma Gallardo Richards
12. Manal El Mesmoudi Belechgar Soussi
13. Abdelaziz Jewa El Amrani
14. Gerardo Antonio Rios Gómez
15. Sandra Bou Vera
16. Andrés Fernández Redondo
17. Nerea Mirambell Romero
18. Marc Martínez Gimeno
19. Mercedes Acosta Cruz
20. Josep Torrents i Andreu
21. Lucio Moreno Fernández
Suplentes:
1. Guillerma González Corchero
2. Joaquín Cachinero Gracias
3. Victoria Blanco Barba
4. Jose Miguel Martínez Ruiz
5. Ángeles Fernández Martín
6. Jose Ramón García Ferreiro

PRIMARIES CALAFELL – PRIMARIES CATALUNYA
1. Sara Viñas Macia
2. Roger Arus Casanovas
3. Marc Casellas García
4. Pilar Bella Martínez
5. Joan Lluis Parra Garriga
6. Jose Luis Navarro Garrich
7. Ylenia Gutierrez Bella
8. Maria Santacreu Campabadal
9. Joan Utset Bella
10. Gema Bella Martínez
11. Joel Sebastian Roman
12. Corrado Imvermizzi
13. Yolanda Fernández Melero
14. Soraya Fernández Melero
15. Marta Díaz Pérez
16. Javier Monteagudo Rozados
17. Concepción Benito Giménez
18. Alberto Martín Martínez
19. Elena Llopart Sánchez
20. Xavier Fornell López
21. Joan Freixas Sabido
Suplentes:
1. Josep Casellas Amigo
2. Francisco Llopart Sánchez
3. Ángela Mercade Pérez
4. Elisabet López Andujar
5. Juan Ruiz Catalá
6. Ana María Princep Sanz

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
1. Jose Manuel Tejedor González
2. Javier Álvarez Laperal
3. Ana María Sampedro Bastos
4. Concepción García Gautier
5. Jorge David Pérez Sola
6. Bibiana Vidal Rusca
7. Carlos Enrique Maiola
8. Margarita Vargas Salguero
9. Alexandre Edo Calzado
10. María José Rodrigo Lorente
11. Ramiro Manuel Ramirez Cornado
12. Ángeles Desiree Salazar Bardales
13. Alexis Díaz Cortés
14. Patricia Lascorz Moreno
15. Tomás García Hierro
16. Cristina Avellán Guerrini
17. Leonel Carlos Maiola
18. Juana Navarro Bustos
19. Alfonsa Porras Rodríguez
20. Antonio Avella Medel
21. Manuel Cejas Prieto
Suplentes:
1. Martín López Fernández
2. María Martina Maiola
3. Juan José Martínez Arcas

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)
1. Kilian Jesús Fuertes de la Rosa
2. Maria Dolors Terron Sacristán
3. Guifre Artal Ferrer
4. Elisenda Casals Fontanillas
5. Estefanía Pérez García
6. Xavier Adriá Seras Padros
7. Anna Triado Soler
8. Albert Sabater Planisi
9. Alaia Sola Saura
10. Jan Bolet Olivella
11. María Isabel Martos Hinojosa
12. Jordi Mas Terron
13. Ailen Seras Padrós
14. Roger Sola Saura
15. Lluis Guinovart Seijo
16. Patricia García Bonvehí
17. Marina Vila Terrón
18. Arnau Josep Pou Cruanyes
19. Oriol Saura Olivella
20. Albert Pijoan Hereu
21. Ivan Montejo Sarias
Suplentes:
1. Sandra Pallares Mestre
2. Nuria Tapias Romero

UNIÓ ALTERNATIVA MUNICIPAL
1. Noelia Sánchez Dominguez
2. Luis Sieiro Barreira
3. Maria del Mar Díaz Garbayo
4. Anabel Navarro Rivilla
5. Jose Carlos Valle Tapia
6. Manuel Bellart Pérez
7. Eric Bou Carrasco
8. Ana Delgado Cano
9. Maria del Carmen Arjona López
10. Inmaculada Priego Roda
11. Jose Manuel Morales Rivas
12. Maria del Rocío Ruiz Moreno
13. Lidia González Sánchez
14. Raquel Jiménez Domínguez
15. Antonio Benavides Vaca
16. David Benavides Quirante
17. Ramses Martínez Romero
18. Miriam Sánchez Domínguez
19. Jaime Monfort Balagué
20. Jose Luis Nuñez Penas
21. Javier Yerpes Álvarez
Suplentes:
1. Ámparo Benavides Vaca
2. Rubén Castillo Morales
3. María Ángeles Pérez Martín
4. Francisco Poveda Marín

EN COMÚ PODEM CALAFELL – EN COMÚ GUANYEM
1. Isabel Bou Bayona
2. Gemma del Río Sánchez
3. Francisco Javier Herrero López
4. Jesús Peña Fernández
5. Josefa Martínez Muñoz
6. Francisco Vázquez Formenti
7. María Asunción Moreno Domingo
8. Ángel Romero Alonso
9. Basilia Tamargo Fernández
10. Francisco Torres Rodríguez
11. Laura González Vázquez
12. Roberto Carrera Santa María
13. Francisca Martínez Martínez
14. Sergio Taibo Rull
15. Rebeca Finger i Bou
16. Francisco Javier Rebollo Ferrandiz
17. Pilar Gómez Movellan
18. Miguel Rull Edo
19. María Magdalena Surra Velasco
20. Rosa Cobos Correas
21. Jorge Álvarez García
Suplentes:
1. Francisco Javier Alonso Sánchez
2. Nuria Martín Danti
3. Juan Burgos Ruiz
4. Melania García Pérez

PARTIDO POPULAR
1. Teresa González Santiago
2. Juan José García Álvarez
3. Cesar Manuel Castillo Parrilla
4. María José Díaz Algarín
5. Isidoro Zamora Sanz
6. Ángel Galles García
7. María Isabel San Elías Gómez
8. Carlos Galles Melendo
9. Ana Isabel Masó Gassó
10. José Antúnez Hernández
11. Francisco Martín Marín
12. María Teresa Prieto Ferrero
13. María Teresa Prado Mazagatos
14. Vicente Benito Heras
15. Adelina Dieguez Gómez
16. Enrique Ballesteros Serrano
17. Juan Vila Villaescusa
18. Francisco Garijo Montes
19. Francisca Silvia Sanchís Richart
20. María Amparo Moevius García
21. Francisco Elvira Gil
Suplentes:
1. María Isabel Cañas Martínez
2. Óscar Remache Jane
3. Montserrat Purificación Navarro Guillén
4. Josep Antón Robert Iniesta
5. Josefa Jiménez Ramírez
6. Marcos Martínez Villar
7. Rosa Pino Guerrero
8. Francisco Ordoñez Martínez

CENTRATS
1. Joan María Triadó Juan
2. Josep Parera Ribell
3. Josep María Solé Garcés
4. Jennifer García Mateo
5. María Virginia Rodríguez Fornes
6. Matilde Aparicio García
7. Eduardo Navarro González
8. Cristina Colorado Molina
9. María Catharina Peeters
10. David Freixenet Almansa
11. Mario Suárez Muñoz
12. Pedro Gotor Gisbert
13. Ingrid Rodríguez Fernández
14. Elisabeth Roig González
15. María Luz Fuentes Madrid
16. Leonor Viviano Buitron
17. Sandra Agramunt Martínez
18. Josep Tarazón Maymo
19. Julieta Lorena González Ferret Jans
20. Iván Medina Peña
21. Ilyas Bazi Rodríguez
Suplentes:
1. Antonio Almaraz Calvo
2. Celia Cortés Parera
3. Daniel Guzmán Cerón

AMUNT CALAFELL
1. Jordi Sánchez Solsona
2. Joan Carles Robert Poyatos
3. Elisabet Valmayor Agüero
4. Marta Soler Castells
5. Joan Lluis Solé Juncosa
6. Nuria Iglesias Vera
7. Ángel López Zapata
8. Joan Antoni Suriá Badalet
9. Maria Amaya Daza Aristi
10. Jose Alberto Revilla Palacios
11. Joaquín Rubio Bueno
12. Montserrat Nuñez Santana
13. Alfonso Sancho Vendrell
14. Carmen Huertas Rodríguez
15. Javier Pérez-Olivares Méndez
16. Bárbara Marvizón Iglesias
17. Laia Guasch Pujol
18. Pedro Viralta Wolgeschaffen
19. Jorge Piernas Centellas
20. Judit Ortoll Díaz
21. Magdalena Solé Suau
Suplentes:
1. Francisco Vives Pedro
2. Miguel Ángel Cortes Ramírez
3. Elba-Cecilio Funes Ortiz

SUMEM + JUNTS
1. Sandra Suárez i Plana
2. Óscar Verge Zanichelli
3. Joan Carles Castells Juan
4. Francisco Clavero Sanz
5. Miriam Solé Cespedosa
6. Mariona González Mañe
7. Elisa García Castillo
8. Rafel Solé Miró
9. Jose Antonio Talavera Haro
10. María Bofarull Guasch
11. Eduard Prytz Ribas
12. Sandra Soler Castells
13. Gemma Macián Figuerola
14. Martina Papiol Bardi
15. Ricard Gutierrez Morros
16. Eulalia (Lali) Massuet Torrus
17. Emilia Varela Mateo
18. Joan Salvador Mercadé Ibañez
19. Ángels Targa Fort
20. Esteve Virallonga Riera
21. Joan Olivella Ricart
Suplentes:
1. María Montserrat López Ureña
2. María Verge Pascual
3. Joaquim Vidal Raventós
4. Yolanda Sánchez Rodríguez
5. Janet Santó Galán
6. Miquel Deu Ricart

IZQUIERDA EN POSITIVO
1. Alberto Martínez Serra
2. Yasinne Rezzouk El Hairech
3. Natalia Beatriz Cabeza Fernández
4. Glen patrick Caliba Ramos
5. Ana Narcisa Anchundia Lucas
6. Sheila García Lahoz
7. Inmaculada Concepción Vela Pueyo
8. José Antonio Solar Chac
9. Juana Medina Cuevas
10. Julián Cadenas Díaz
11. Evelyn Padilla González
12. María del Pilar Canales Caballero
13. Ginés Javier Ramírez Orduña
14. Carmen Pérez Munuera
15. Domenec Benet Salichs
16. María Pilar Carrera Santa Fe
17. Julia Sala Medina
18. Daniel Fernández i Gran
19. María Fabiola Quilca Viracocha
20. Miguel Candel Sanmartín
21. Mariam Zaidi Touis

CUNIT

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. María Carme Martínez i Ortega
2. José Gracia Vera
3. María Gloria Sancho i Roca
4. Pablo Faccia Finazzi- Agró
5. Cynthia Nicolás Martínez
6. Víctor Ferrer Rueda
7. Carmen Aguila Hueso
8. Josep Mestres Pinilla
9. Adriana Fernández Sánchez
10. Alejandro López Torres
11. María Teresa García Moreno
12. Marc del Valle Rius
13. Carmen Hervás Mota
14. Josep del Santo Ricart
15. Ricard Urgell Vandellós
16. Elisabet Fontcuberta Nevot
17. Ivan Faccia i Serrano
Suplentes:
1. Thais Laura Sánchez Andreu
2. Manel de Amores Sanromá
3. Carlos Nicolás Cordero

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. María dels Dolors Carreras Casany
2. Javier Lorenzo Torres
3. Jose Manuel Cabada Juez
4. David Marquinez Juarez
5. María Inés García Díaz
6. Leonor Hotellerie Follois López
7. Jose María García García
8. Manuela Estudillo Sánchez
9. Reyes Barbero Montenegro
10. Iván Fernández Casado
11. Aranzazu Longares Guzmán
12. María Teresa Jodar Pons
13. Jose Habas Antolín
14. María Jesús Mas González
15. Jose Antonio Zamora Zamora
16. Ramona González Soler
17. Judith Alrerich Cano
Suplentes:
1. Jose de los Riscos Cepedo
2. Calixta Ruiz Peralbo
3. Enrique Pérez Pérez

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)
1. Ruth Sunyol González
2. Emma Pelegrín Parras
3. Placid Salvador Rosaleñ i Rosaleñ
4. Gemma Ortiz Sánchez
5. Sergio Bernal Tejido
6. Valeria Ana Duch Pourny
7. Manuel Buendía Gómez
8. María Lurdes Maneu Sotos
9. Míriam Martínez Quintana
10. Juan Aguilera Schwandt
11. Laura García Casado
12. Juan Antonio Martín Hernández
13. Ester Barceló Bonet
14. Jordi Agüera Ángel
15. Maria de la Mercé Bernadet Castelló
16. Antonio Francisco Gatell Plana
17. Sara Prados Luque
Suplentes:
1. Beatriz Macarena Gatell Abre
2. Artur Temprano Domínguez
3. Esperanza Vilches Godino
4. Sandra Martínez Campá
5. Edgar Olmo Barceló

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANIA
1. María Esther Otero Castro
2. Jose Portillo Rovira
3. Angel Grau Ramos
4. Aurora García Hernández
5. Claudia Chueca Almirall
6. Yanelys Álvarez Rodríguez
7. Pedro Pancorbo Parras
8. Estefanía Valenzuela Ortega
9. Patricia Juan Vicente
10. Raúl Hernández Hidalgo
11. Fernando Juan Piñero
12. David Villaverde Corto
13. Josefa Carrasco Osa
14. Mercedes Romero Olivero
15. Felix Roberto Sánchez Carballares
16. Manuela González Moriña
17. Jose Luis Reyes González
Suplentes:
1. Daniel Alfonso Bruguera
2. Isabel Redón Martín

EN COMÚ PODEM CUNIT – EN COMÚ GUANYEM
1. Carolina Burgos Martín
2. Juan Carlos Giménez Blanco
3. Josefa María Burgos Martín
4. Rafael Cordoba Camacho
5. Marta López Luque
6. Pedro Castillo Muñoz
7. Josefa Zapata Ayllon
8. Carles Adan Ferrer
9. Juliana Palomares Pacha
10. César Ortiz Moreno
11. Teresa Amparo Corella Sierra
12. Alejandro Rodríguez Burgos
13. Berta Castillo Pernas
14. Pedro Altamirano Paquico
15. María Josefa Sánchez Moliner
16. Antonio Martínez Pascual
17. Paula Bravo Barranquero
Suplentes:
1. Raúl Córdoba Camacho
2. Ana María Camacho Lara
3. Rafael Córdoba Escudero

IMPULSEM CUNIT
1. Jaume Casañas Carballido
2. Montserrat Camara Casañas
3. Yolanda Sánchez Monterrubio
4. Beatriz Luque Rodríguez “Bea”
5. Antonio Casanova Guirao
6. Guillem Estadella Sancho
7. Carme Vera Bastidas
8. Joana Artés Llacer
9. Lola Díaz Casquero
10. Lluis Puchol Andreu
11.Joan Solé Coba “Juani”
12. Laura Frias Vilà
13. Jesús Esteban Tadeo
14. Maercé Pipio Pons
15.Jose Manuel Lopez Rubio “Willy”
16. Montserrat Peña Megía
17.Ionai Moya Gómez “Topo”
Suplentes:
1. Tania López Gamez
2. Manuel Vargas Machuca Ramírez “Vargas”
3. Visitación Colas Yagüe “Visi”

PARTIDO POPULAR
1. Victoria E. Ramo Guerrero
2. Silvia Ramo Guerrero
3. Ángel Elias Pérez Núñez
4. Isabel Barrado García
5. Carlos García Mesa
6. Sergio Moro Sánchez
7. María Estrella Navarro Jiménez
8. Tomás Luis Zorrilla Ruiz
9. Manuel Berlanga Fernández
10. Juana Moyano Abad
11. Ángeles Muñoz Cayuela
12. Pablo Andrés Calabrese
13. María Troyano Sánchez
14. José Berenguer Cascales
15. María Teresa Puchades Martínez
16. Manuel Gómez Fernández
17. Cristina Martín Otero

CENTRATS
1. Xavier Salvadó Usach
2. Lola Domenech Bartomeu
3. Fernando Arjona Cabello
4. Antonio Herrero Fullea
5. Loli Aranega Vila
6. Elena Salvadó Ruiz – Calero
7. Juan José Ortiz
8. Sonia Baeza Marín
9. Montserrat Ibañez Cebriá
10. Manel Martín Castillo
11. Oriol Vidal Martínez
12. Oliver Román Peña
13. Isa Veas Moral
14. Merroun Yacine
15. Laia Díaz Reyes
16. Francesc Martínez Roselló
17. Silvia Ondoño García
Suplentes:
1. Alfonso David Lozano Martínez
2. Ester Roselló Flor
3. África Díaz Reyes
4. Juan Antonio Nula Ruiz
5. Katerin Yanopulo González

GUANYEM
1. Pablo Muñoz Jarque
2. Nuria López de la Concepción
3. Marc Muñoz i Encarnación
4. Lorena Thalia Castillo Yujra
5. Gregorio José Piñero Baez
6. Zulma Yujra Arzala
7. Christian David Vergaray Alvarado
8. Alexandra Betania Cáceres
9. Miguel Ángel Iglesias Navarro
10. Ana María Albarral Ramos
11. Antonio Pelaez Guardia
12. Yolanda Jiménez Acedo
13. Víctor Salazar Fernández
14. Ana María Martínez Castillo
15. Juan Antonio López Montiel
16. Gloria Pineda Gaviria
17. Gregorio Piñero Moreno
Suplentes:
1. Lidia Jarque Moliner
2. Mónica Isabel Cespedes Rua

L´ARBOÇ

CANVIEM L´ARBOÇ
1. Montserrat Ventura Jane
2. Marcos Albareda García
3. Gemma Sarduní i Palau
4. Jordi Alborná i Urpi
5. Wafa Tahiri Tahiri
6. Antonio Calvet Garrido
7. Tamara Luque García
8. Salvador Torras i Blanco
9. Gloria Molina Doñate
10. Ismael Sanz García
11. Ester Auví i Vila
12. Carles Ribe i Solé
13. Teresa Vallverdú i Alborná
Suplentes:
1. Iván Batlle ventura
2. María Fernández Sadurní
3. Ismael Essalhi Essalhi
4. Ioana Ancuta Morar
5. Alejandro Trejo Carrillo
6. María Guadalupe Seve Holgado
7. Gerard Salvador i Gil
8. Rosa Maimó i Grau
9. Ramón Cañas i Ribas
10. Amelia Guardia Andreu

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS
1. Joan Sans Freixas
2. Alfons Ribas Pérez
3. Montserrat Pérez Gallego
4. Miguel Ángel del Río Martos
5. Sonia Magrane Rus
6. Adria Molina Inglada
7. Maria Josefa Morillas Ratia
8. Susana Bayo Morales
9. Josep Figuerola Alborna
10. Francisco Javier Díez Sánchez
11. Pedro Osorio Martínez
12. Damian Campelo Farre
13. María del Mar Manso Raventós
Suplentes:
1. Óscar Tomás Gázquez Jiménez
2. Cristina Jurado Sánchez
3. Jose Manuel Ramón Sánchez
4. Sonia Freixas Sans
5. María José Jara González
6. Adrián Curieses Garrido
7. Alex Ruiz Morillas
8. Patricia Lara Palma
9. Domingo Jurado Polo
10. Josep Raja Molinari

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
1. Carlos Arija Cuetara
2. Raquel Montalbo Lluberas
3. Sara de las Heras Rodríguez
4. Fabian Niño García
5. Jordi Lauria Rodríguez
6. Jose Pardo Agüera
7. Maria Carmen Navas Osuna
8. Miriam Ballesteros Apellaniz
9. Juan Valenzuela Navarrete
10. Antonio Fernández Fernández
11. Eva García Adelantado
12. David Gavilán García
13. Inmaculada Martínez Montserrat
Suplentes:
1. Carlos Arija Sánchez

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)
1. María Mestre Montserrat
2. Julián Fernández Esteban
3. María Plana Guasch
4. María Catalá Sentis
5. Jose María Holgado García
6. María Jané Mitjans
7. Carmina Malagarriga de Broto
8. Xavier Berber Olivella
9. María del Valle Muñoz Repiso Jurado
10. Jose Antonio Pérez Velasco
11. Jaume Auví Vila
12. Miquel García Rovira
13. Mercé Mestre Montserrat
Suplentes:
1. Ernest Salvador Montserrat Malagarriga
2. Selma Casanovas Suriol
3. Albert Alcazar Vila
4. Alberto Palau Quintana
5. Alicia Escuer Campa

JUNTS PER L´ARBOÇ
1. Olga Navarro Ribas
2. Guillem Cabanach Calaf
3. Gemma Saura Plana
4. Laia Ruiz Peinado Colson
5. Domenec Urgell Ferrer
6. Vanessa Arahuete Vidal
7. Marco Rodríguez Tocino
8. Mónica Valenzuela Gómez
9. Roser Montserrat Ribas
10. Neus Cecilia García
11. Frederic Ribas Calaf
12.Dana Bida
13. Didac Bassas Romero
Suplentes:
1. Guillem Morales Navarro
2. Merce Ribas Boronat
3. Jesús Becerril Albrona
4. Enric Gandara Gaya

LLORENÇ DEL PENEDÈS

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Juan Gabriel Callejón Hita
2. Xavier Pova Morales
3. Sandra Morales Pelaez
4. Mónica Pérez Alda
5. Verónica Morata San Andrés
6. Santiago Morales Gómez
7. María Isabel Ruiz Alamo
8. Alejandro Cuenca Guerrero
9. Cristina Pelaez Delgado
10. Francisco Azorín Tormo
11. Silvia González Expósito
Suplentes:
1. Jose Torres Alcazar

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (AMUNT)
1. Irene Sarda Ventosa
2. Martí Palau Rafols
3. Eugenia Guasch López
4. Jordi Camell Pros
5. Roser Cata Marles
6. Maria Carme Rafecas Rafecas
7. Joaquim Sicart Bertran
8. Xenia Freixa Soler
9. Antonio Tello Miret
10. Paula Ramia Vidal
11. Ivan Pie Bargallo
Suplentes:
1. Pau Crous Ribas
2. Anna Cardona Ramia
3. Xavier Ingles Bo
4. Teresa Cata Mitjans
5. Susana Huerta Garrido
6. Nuria Puig Esteban
7. Pau Mitjans Rafols
8. Ana Cristina Pelegay Rada

JUNTS PER LLORENÇ DEL PENEDÉS
1. Jordi Marlés Ribas
2. Ignasi Saura Jané
3. Susanna Picó Muñoz
4. Eva Rafecas Romeu
5. Ramón Mestre Vall
6. Ferrán Cunillera Espó
7. Gloria Castañón Pérez
8. María Dolores Pérez Pizarro
9. Adriá Pons Alegre
10. Neus Camps Gómez
11. Sergi Rovira Rafecas
Suplentes:
1. María Ferrer Rafecas
2. M. Montserrat Sánchez Martín
3. Pere Vila Oró

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Josep Figueras i Marlés
2. Jordi Fernández Moreno
3. Alejandro Ceballos Novel
4. Ana María Puig i Arauz
5. Margarita Asunción Miguel Gómez
6. Jose Pancorbo Cabrera
7. Daniel Rebollo Bujaldon
8. Eva María Lardín i Roda
9. Manuel Llobera Ramón
10. Josefa Freixas Aubiol
11. José Laureano Albiac Rodríguez

MASLLORENÇ

JUNTS PER CATALUNYA – MASLLORENÇ
1. Joan Miró Andreu
2. Modesta Garriga Vidal
3. Ramón Batet Vives
4. María Isabel Garriga Ferre
5. Carles Vidal Güell
6. Carlos Ciria García
7. Ana María Hierro Anglés
Suplentes:
1. Odilo Gómez Pasarín
2. Omar Bolívar Labari
3. Luis Puente Martí

UNITS PER MASLLORENÇ
1. Juan Obrado Papiol
2. Francisco Piquer Vila
3. Rosa María Pons López
4. Juan Padilla Lucena
5. María Montserrat Batalle Company
6. Jorge Palau Galofre
7. Cristina Sánchez Cantón
Suplentes:
1. Juan Carlos Martínez Grases
2. Gabriel segu Sanabra
3. María Carmen Mitjans Jove

ALTERNATIVA PER MASLLORENÇ
1. Carlos Padilla Alengry
2. Jose Antonio Gordillo Sánchez
3. Antonio Quintana Sánchez
4. Juan Pedro Martínez Revellado
5. Marta gandia Boronat
6. Miguel Salvía Belmonte
7. Rosalina Gordillo Sánchez

Suplentes:
1. María Dolores Sánchez Aldama
2. Antonia de Vera Heras
3. Gabriel Herrera Martínez

MONTMELL, EL

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Margarita Andreo i Roca
2. Fernando Andrés Vidal Rodríguez
3. Alejandro Loppe Marsal
4. Javier José Navarro i Verdún
5. Aurora Martín Leal
6. Blanca Martín Leal
7. Raúl Prieto Monreal
8. María Teresa Fita Solé
9. Juan Agude Figueres

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DEL PROGRÉS
1. María Inmaculada Costa Ramón
2. Emilio García Linares
3. Romina Puig Altimira
4. Ferrán Juan Gili
5. Miriam Rueda Matias
6. Susana Cerda Merino
7. Cristian López Julian
8. José Costa Molina
9. Carla Fernández Pulido
Suplentes:
1. María Carmen Pallarés Litran
2. Jose Joaquín Santiño Salom
3. Mario Beltrán Ibarz
4. Manuel Mengual Sánchez

PROYECTO LIBERAL ESPAÑOL TARRAGONA
1. Francisco Charneco Vizuete
2. Marcos Ruiz González
3. María Mar Clavo Redondo
4. Montserrat Roses Romeu
5. Eric Soria Vidal
6. Carolina Vidal Villalba
7. Antonio García García
8. María José Pabón Córdoba
9. Esperanza Martín Martín
10. Rubén Santiago López
11. María Torres Fernández
12. Fernando Lara Ojeda

ARA EL MONTMELL
1. Jose María Roldán Lirola
2. Nuria Sorribes Fernández
3. Óscar Elias Sandalinas
4. Mónica Roldán Castillo
5. Ana Isabel Herrero Espinar
6. Claudia Loza Terrones
7. Amador Vázquez Álvarez
8. Teresa Rovira Rubio
9. Pedro García Gallego
10. Cristina Luque Villalba
11. Jose Manuel Ferrer Teodoro
12. Sarai Mora Ruiz

RENOVAR
1. Noelia Sanz Ortiz
2. Laura Iglesias Rebollo
3. Joaquim Arroyo Hermoso
4. Yolanda Molina Lozano
5. Cesar Montserrat Batet
6. Xavier Dalmau Otero
7. Montserrat Lario Saperas
8. Ramón Gibert Mañe
9. Inmaculada Torres Manresa
Suplentes:
1. Verónica Gómez García
2. Óscar Martorell Sedo
3. Manuel Salguero Bocho

UNIÓN DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES
1. Elisa Rumbeu de Juan
2. Daniel Gallardo Martos
3. Isabel Martos Moreno
4. Raul miquel Miquel Fernández
5. Eduardo Real Fimia
6. Josefina Rodríguez Rodríguez
7. Antonio Gallardo García
8. Daniel Álvarez López
9. Esther García Navarro
Suplentes:
1. Cristóbal Garrido Murillo

SANT JAUME DELS DOMENYS

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Joan Ignasi López i Vila
2. Marta Montserrat Ventura Torras
3. Xavier Urgell i Calaf
4. Pere Sabater Batlle
5. Maria Isabel Gazulla i Cabrera
6. Crescencia Pedreño Barneo
7. Pau Urpí i Carbó
8. María Angels Calvet i Ortiz de Pinedo
9. Antoni Palau i Recasens
10. Blanca Fraxanet i Nadal
11. Joan Basseda i Domenech
Suplentes:
1. David Álvarez i Bria
2. Susanna Quiles i Sala
3. Jaume Saperas i Cortiada
4. Tura Basseda Ballester
5. David Gallego Macías
6. Pere Joan Piñol i Urpí
7. Nuria Castillo i Marcó
8. Simó Casals i Jané
9. Carolina Maciá i Pueyo
10. Martí Ventura i Calaf

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Manel Cuenca Guerrero
2. Marc Serralabos Medina
3. Jose María Gutierrez Bueno
4. Yolanda García García
5. Sonia Morillo Martínez
6. Antonio Chacón Rebollo
7. Manuel Carrión Ortega
8. Eduardo Andrés González Burgos
9. María del Carmen López Gordillo
10. Carolina Ramirez Saurina
11. Iván Cabaces Muñoz
Suplentes:
1. Enrique Baltanas Aguilera
2. Iván Rebollo Marcas
3. Maria Isabel Guerrero Cardona
4. María Concepción Bueno Merino
5. Manuel Prieto Grillo
6. Yoan Fernelis Recio Ceballo
7. Ismael Mora Camacho

ENDAVANT SANT JAUME
1. Marc Palau Morgades
2. Maria Dolors Miquel Serrano
3. Jose María Rubio Gómez
4. María dels Angels Badia Jané
5. Vanessa Alferez Corbera
6. Marc Antoni García Muriana
7. Delfina Navarro Cases
8. Antonio Miquel Narvaez Castro
9. Marc Morales Cortiada
10. Marina Cañellas Turdiu
11. Aitor Claramunt García
Suplentes:
1. Jorge Cruz Plaza
2. Óscar Vicente Alamillo Torrubiano
3. Maikel Candelas Palau

CONVERGENTS
1. Magín Pallarés Morgades
2. María Josefa Roig Batet
3. Julian Prieto Pavón
4. Albert Carreras Caralt
5. Maria Dolors Galimany Raventós
6. Joan maria Rosell Grau
7. Aloma Torres Martín
8. Silvia Jornet Taberner
9. Jordi Martínez Plandolit
10. Oriol Figueras Bolet
11. Ramón Bueso Gómez
12. Gemma Vona Giralt
13. Javier Tortajada Sánchez
14. Paula Salcedo Pérez
15. Montserrat Sánchze Latorre
16. Josep Giralt Urgell
17. Xavier Rovira Merino
18. Vicenç López Navarro
19. Eugenio Casco Latorre
20. Valentín Viera Pache
21. Jose María Batet Font
Suplentes:
1. Josep Pros Marles

SANTA OLIVA

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Josep Carreras i Benach
2. Magda Domingo i Masjuan
3. Albert Bolet i Morera
4. Monica Mayor i Puig
5. Miguel Marín i Milan
6. Julia Domenech i Sogas
7. Jaume (Santi) Pérez i Pros
8. Aina Domenech i Sogas
9. César Cuesta i Giménez
10. Josefa Sivill i Amela
11. Frederic Carreras i Guasch
Suplentes:
1. Encarnació Moreno i Mateos
2. Ramón Serrate i Folch
3. Anna Font i Marco
4. Benito Regalon i Castro
5. Maria Luisa Tahull i Pifarré
6. Jaume Avilés i Solans

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Christian Martínez Rodríguez
2. Laia Levis Canals
3. Miriam García Guerrero
4. Francisco Soriano Martínez
5. Josep Ferre Vidal
6. Juana María Ramos Fuentes
7. Eva Villena Maturana
8. Eduardo Delgado Ramos
9. María de los Ángeles Díaz Cortés
10. Juan Alcaraz Fernández
11. Cristina Carreras Haro
Suplentes:
1. Matilde López Caro
2. Jose Manuel Calero Sánchez
3. Ana Navas Vallejos
4. Adrián Fernández Ramos
5. María Carmen Cortes Moreno
6. María Asumpció Canals Garriga

COMPROMÍS – ECP – ECG
1. Virginia Moreno Navarro
2. Jordi Risa Jané
3. Consolación Rocío Borne Carreño
4. Manuel Jiménez Quiros
5. Rosa María Molina López
6. Francisco Javier Almaraz Durán
7. Vanesa Pozas Borrego
8. Francisco Ortega Linares
9. Marta Balcells Ruz
10. Francisco Javier Gracia Cortes
11. Rosa María Mansilla Martínez

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANIA
1. David Martínez López
2. Tomás Gázquez Pérez
3. Jose Antonio Trinidad Martín
4. Sandra Portero Cardoso
5. María Pilar Romero Cepeda
6. Jose Miguel Cuevas Navarro
7. Santiago Sánchez Cañas
8. Karolina Kisieliñska
9. María Luisa López Sobrado
10. Ana Herrera Moreno
11. Epifanio Costa Sancho

PARTIDO POPULAR
1. Francisco Ripoll Roig
2. Sandra Prades Albalat
3. Francisco Javier del Pozo Barranco
4. Eric Saperas Cuadros
5. Isabel Zamora Saez
6. Killian Enrique Sánchez Campos
7. Manuel Cadenas Cros
8. Montserrat Pérez Valero
9. Giorgio Atzeni
10. María Isabel Bolde Sordo
11. Juana María Sordo Carrera

INTERACCIONA SANTA OLIVA
1. Isabel Cubero Lavado
2. Jaume Oller Duattis
3. Ainoa Fragoso Mira
4. Tomás Giménez Figueras
5. Mónica Giménez Paredes
6. Eduard Panadero Homedes
7. Josefina Carreras Valldosera
8. Jose Miguel Rodríguez González

EL VENDRELL

SOM IDENTITARIS
1. Juan Manuel Carrasco Carrión
2. Israel Carrión Carballido
3. Tatiana Serrano Navarro
4. Cristina Caparrós Fradera
5. Jesús Albaiceta Costán
6. Dolores Rodríguez Peñuelas
7. Antonia Vidal Gallego
8. Ana Torrés Delgado
9. Alan Pérez Cuenca
10. Arián Rodríguez Hernández
11. María Ángeles Cuenca Egea
12. César Barquero Pavía
13. Francisco José Martínez Martín
14. Nuria García Fernández
15. Ángel Bueno Guerrero
16. María del Carmen Velasco Ordoñez
17. Andrés Morales Rosingana
18. María Nieves Molinet Granier
19. Pedro Arias García
20. Domiciano Asensio de la Varga
21. Juan David García López
Suplentes:
1. Rebeca Amador Pérez
2. Efrén Samperi Pera
3. Manuel Fernández Conde

PEL VENDRELL – PRIMARIES DE CATALUNYA
1. Josep María Llasat Roig
2. Jordi Pell Mota
3. Josep Mañe Nin
4. Ana María Solé Rafols
5. María Lourdes García Miró
6. Óscar Pitarch Sales
7. José Pérez Pardo
8. Josep Bové Bartra
9. Silvia Dalet Pardo
10. Ana María Pardo Casellas
11. Tomás Trillas Mascaró
12. Pedro Alfonso Muñoz Díaz
13. Jesús Velasco Gonzalvo
14. María Montserrat Ribas Nin
15. María Asunción Rovirosa Palau
16. Francesc Trillas Rafegas
17. Montserrat Tubau Grau
18. Josep María Guitart Oliver
19. María Teresa Codina Batllori
20. Josep María Rovirosa Jané
21. Carme Cardó Soler
Suplentes:
1. Encarnación Pallarés Cruz
2. Josep Rovirosa Palau
3. Joan Galofré Valls
4. Joan Planas Güell
5. Jose María Sanabra Morgades
6. María del Carmen Galán Álvarez
7. María Concepción Vilaseca Cornellas
8. Karen Mias Balagueró
9. Enric Olivella Jané
10. Sandra Maduell Morató

SOM POBLE – ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA
1. Marc Robert Jané
2. Eva María Mata i Sendra
3. Gisela Arbós Bo
4. Luis Miguel Navarrete i García
5. Salima El Youssoufi El Hadri
6. Josep Mañe Chaparro
7. Albert Rovira i lope
8. Alfredo Valdivielso Romero
9. Yolanda Navarro i Carrasco
10. Marta Juanpera Adamut
11. Arnau Lamiel Sarasa
12. Adriana Rivas Corcolés
13. Silvina Lugones i Rodrigo
14. Rodrigo Sánchez Castillo
15. Eduard Vidal i Ivern
16. Quintí Fábregas i Rosselló
17. Judit Alujes i Capdevila
18. Xavier Urgell Ferre
19. Carme Vilar i Ivern
20. Ana Trillas Roig
21. Jaume Samoy i Mota
Suplentes:
1. Ruben Suan Vives
2. Jordi Catalan i Fernando
3. Maria Amelia Serres Ardevol
4. Mireia Baulies i Benito
5. Guillem Vinyes Lasso
6. Víctor Catalan i Bartra
7. Sara Mata martell
8. Sabina Sendra Amurgo
9. Lourdes Isabel González Martínez
10. Kevin Prados García

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS
1. Kenneth Martínez Molina
2. Christian Soriano García
3. Silvia Vaquero Martín
4. Baltasar Santos Fernández
5. Montserrat Martín Gibert
6. Rubén Gracia Maiques
7. Nuria Rovira Costas
8. Alfonso Herrera Mimbrero
9. Lucía Montoro Barajas
10. Juan Luis Espinosa Verdugo
11. Teresa Llerena Rebull
12. Víctor Herrera Nin
13. Montserrat Salvatierra Fernández
14. Mohamed Tahiri Hassoune
15. Sara El Hamti El Azouan
16. Juan Francisco Castillo Barranco
17. María Ángeles Zambrano Robles
18. Juan Antonio Dionisio Montoro
19. Manuela Casas Perín
20. Dalmacio Jacinto Gascón Roe
21. Verónica Talavera Haro
Suplentes:
1. Lamiae Andaloussi Essalhi
2. Jorge Martínez Cabeza
3. Belén Alcón Vidal
4. Antonio Rodríguez Cívico
5. Helena Arribas Esteve
6. Martí Carnicer Vidal

ARA EL VENDRELL
1. Lidia Rodríguez De Diego
2. Denis Martos Azorín
3. Maria Dolors Vicente Porti
4. Sara Isabel Solé Castellano
5. Luis Vinagre González
6. Paula Giurdanella Bottero
7. Albert Martín Casado
8. Margarita Minguella Miret
9. Ángel Vidiella Hevia
10. Jose Antonio Escarza Segura
11. Benita González Antunez
12. Maria Isabel Carreras Roda
13. Jose Manuel Sánchez Benages
14. María Isabel Obrador Domingo
15. Julio Jose de Hoyos Rubio
16. Oscar Font Arnau
17. Jorge Antonio Linares Caballero
18. Antonio Padilla Martínez
19. María Thais Navajas Millán
20. Ramón Antonio Camps Roquer
21. María Gloria Roca Gibert
Suplentes:
1. David García Fernández
2. Dolors Domenech Fienstras
3. Juan Azorín Ferreres
4. Cristina Molino Pelagio
5. Verónica Calvo Nieto
6. Albert Vidal Sans
7. Samuel Cazorla Martínez

CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
1. María Luz Ramírez Mancha
2. María Mar Negro Lorenzo
3. Víctor Pérez Albacete
4. Carmen Zubiria Cantarero
5. Raúl Calvo Andrés
6. Jordi Valdés Márquez
7. Paula Marín Rodríguez
8. Fenassi Ferrer
9. Rafael Reina Jiménez
10. María Carmen Ortega Ruiz
11. Francisco Javier Morillo Velarde Cristóbal
12. Ana Teresa Corominas Díaz
13. Rubén cabezuelo Ortiz
14. Encarnación Alcaraz Rey
15. Daniel Iglesias Medina
16. Elisabet Illana Ruiz
17. Flor María Perellano De Belliard
18. Hugo Ramos Campodonico
19. Ana Isabel Navas Puerto
20. Antonio López Alcaraz
21. Rosario Mancha Vargas
Suplentes:
1. Pedro Pérez Soto
2. Rómulo Fuertes Lozano

AVP – FIC (AGRUPACIO VEINAL PLATGES – FEDERACIÓ D´INDEPENDENTS DE CATALUNYA)
1. Severiano Matamoros Galban
2. Bárbara María Peris Selles
3. Albert Garriga Fonts
4. Sergio Vázquez Iglesias
5. Gema Acedo López
6. Víctor Manuel Barbero Díaz
7. Montserrat Piña González
8. Joaquín Pérez Díaz
9. Estela Lorenzo Da Luz
10. Octavio Lucas Monte Di Gianni
11. Imma Rovira Ferrer
12. Joaquín Matamoros Galban
13. Carolina Fernández Fernández
14. Francisco Delgado González
15. Carmen Baras Escolá
16. David Díaz Escolano
17. Sonia Sánchez Barbero
18. Raúl Cardo Martínez
19. Susana Calveras Juncarol
20. Jose María Calle Martín
21. Nataly Vertiz Lorenzo
Suplentes:
1. Raúl Villarroya Mateo
2. Montserrat Vázquez Hernández
3. María Teresa Selles Llinares
4. Antonio Valero Rovira

JUNTS PEL VENDRELL
1. Eva María Serramiá Rofes
2. Josep Mercadé Aloy
3. Mar Galeano Salvador
4. Miriam Buitrago Carrillero
5. Marc Rodero Bou
6. Sergi Senpau Rovira
7. Ferrán trillas Turdiu
8. Ros Enseñat González
9. Toni Peña Sacristá
10. Mariona Figueras Morales
11. Ramón Tórtora Domenech
12. Carmen Hernández Gómez
13. Pep Planas Robles
14. Joan Marc Ferret Ivern
15. Victoria Pagés Jourdane
16. Julián Acebrón López
17. Antonia Gallego Fernández
18. Enric Llorens Toldrá
19. Ana Domenech Vernet
20. Joan Descals Esquius
21. Josep Maldonado Gili
Suplentes:
1. Ana Tomás Nin
2. Joan Güell Saumell
3. Óscar Muñoz Martín
4. Assumpció Soler Giró
5. Ángel Aunión Riembau
6. Angelina Pons Catalán
7. Josep Bargalló Jané

PARTIDO POPULAR
1. Jesús Jerónimo Merino Iglesias
2. Miguel Ángel Cilleruelo Andrés
3. Araceli Bundo Hernández
4. Gracia Caravés Cerrato
5. Antonio Nicolás Salgado
6. Jose Manuel Rasero Zamorano
7. Jorge Jiménez Vázquez
8. Rafaela Andrés Amate
9. Montserrat Merencio Nin
10. Jose Antonio Güell Martínez
11. María Alicia Lamarca Ruiz
12. Juan Pablo Garrido Yanguas
13. María Dolores Tagarro Albert
14. Fernando España Berbel
15. Andrea Ayarza Astriel
16. Roberto Martínez Patón
17. José Gabaldón García
18. Emilio Mariano Castejón Rodríguez
19. Ester Castejón Arias
20. Mónica Casadas López
21. Santiago Cilleruelo Gil
Suplentes:
1. Juan Antonio Martín Carmona

CENTRATS
1. Joan María Diu Sagués
2. Margarita Amarelle Alonso
3. Juan Alberto Estragués Guarro
4. Nuria Arroyo Gimeno
5. Joan Morros Jansá
6. Juan Parera Ribell
7. Nuria Josa Martí
8. Rafael Gil Mañe
9. María Mercé Rovirosa Jané
10. Jorge Ollé Solé
11. Anna Gil Borrego
12. Jorge Díaz Solé
13. Manuel Sancho Sora
14. María Frauca Oller
15. Rafael Julia Bas
16. Guillermo Torres Moya
17. María José Borrego Carrasco
18. Rodolfo López Jiménez
19. Sergio Carrión Rodríguez
20. Melisa López Gago
21. Ismael Puentedura Vallejo

VOX
1. Jordi Fernández Martínez
2. Pilar Herrero Juan
3. Manuel López Monereo
4. Marco Tomás Nicolás Hernández
5. Teodora Niño Sánchez
6. Ramón Sanahuja Domingo
7. Alejandro Jesús de Beneyto Viñals
8. Marta Segú Recasens
9. Francisco Durán Martínez
10. Rosa María Hernández Salmerón
11. José Pérez González
12. Julia García Hato
13. Pilar Juan Moya
14. Rosa María Sucias Fernández
15. Edgar Timoneda Niño
16. Francisca Sánchez Rojo
17. Juan Israel Crespo Álvarez
18. Francisco Ibañez García
19. Amador Corral Gómez
20. Lowis Katherin Céspedes Pérez
21. Manuel Aranda Rodríguez
Suplentes:
1. Juan Membrado Invernón
2. Fernando Marcial Monteiro Rodríguez
3. Julia Domenech Simó

IZQUIERDA EN POSITIVO
1. Eduardo Cano Tomás
2. Julio Guinart Pla
3. Rosario Ramírez González
4. Raquel Sánchez Berlanga
5. Jesús Gutierrez fernández
6. Miguel González Vizcaino
7. Pedro Torrés Sánchez
8. Jesica Juarez Corchón
9. Anita Tomás Iñiguez
10. Jesús Rosado Montoya
11. Josefa Hinojosa Ligero
12. Esteve Formenti Nin
13. Amelio Cano Tomás
14. Antonia Munuera Pérez
15. Mikel Fernández Alzola
16. Argenis Sierra Medina
17. Slavitsa Punteska Stoeva
18. Antonio García Molero
19. María Carmen Vázquez Tejada
20. Ana María Castro Barrena
21. Toni García Pérez

PODEMOS
1. Óscar Blasco Martínez
2. Verónica Moreno Polonio
3. Sonia Crespo Lepe
4. Raúl Martos Reyes
5. Francisco Padilla Pérez
6. Paola Gentile Etchimendi
7. Juan Carvajal Prieto
8. Nora Valverde Bagaza
9. Vicente Moreno Polonio
10. María Teresa Reyes Martos
11. Manuel Ignacio Benavente Rodríguez
12. Francisca Barceló Soler
13. Mariano crespo Cánovas
14. Cristina Morales Raja
15. Antonio Moreno Valldivia
16. Ángeles Calvo del Río
17. Marc Aracil Sancho
18. Nieves Millán Millán
19. Antonio García Sánchez
20. Jose Ruiz Blanes
21. Yolanda López Fernández
Suplentes:
1. María Sierra polonio Delgado

FER UN COMENTARI